| robert0751 a întrebat:

Va rog imi spuneti o camera de filmat decenta nu prea scumpa dar sa fie Full Hd pentru Youtube. Si pret daca se poate. Daca conteaza firma sau nu etc

2 răspunsuri:
| PainTech a răspuns:

De ce nu filmezi cu telefonul daca e pentru Youtube?
Majoritatea au camere surprinzator de bune. In plus camera cea mai buna e aia pe care o ai mereu in buzunar. Mai cumperi un stabilizator si un trepied si gata daca ai un telefon cu camera buna.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe f64>Filtreza>Pret. Nu putem stii ce inseamna prea scump pentru tine. Ca brand cele mai bune de filmat sunt Sony si Panasonic, eventual Fujifilm. Cauta ceva cat mai nou(ultimii 5-10 anii)ca sa ai ai WiFi si sa poti descarca videoclipurile mai usor.