| NadyPorahy a întrebat:

Va rog mult sa ma ajutati, am un cont de Skype pe care l-am facut cu ajutorul unui cont Microsoft. Ideea e ca eu pe profilul de Skype i-am dat unlink contului meu de Microsoft si mi-a spus ceva in genul ca a fost sters contul. Mi-am facut alt cont de data aceasta nu am mai folosit contul Microsoft ci mi-am facut direct pe Skype, dar când am dat cautare fostului cont de Skype mi-a aparut ca fiind activ. As vrea, nu stiu sa ma pot loga pe fostul cont de Skype si sa sterg macar poza de profil, numele si eventual sa schimb adresa. Va rog mult sa ma ajutati. Multumesc!

1 răspuns:
| Bogdy2k a răspuns:

Trebuie sa il activezi din nou presupun, nu am inteles exact ce ai facut. Poti cere suport pe site-ul Microsoft.