| MiruNossaNossa a întrebat:

va rog sa ma ajutati! Nu stiu ce s-a intamplat, cineva mi-a sters pozele de pe telefonul meu, Samsung s4, ceea ce este ciudat este ca mi-au fost sterse doar pozele din DCIM... Va rog, daca este vreo posibilitate sa le recuperez, ajutati-ma! Aveam 280 de poze, deci multe amintiri.

2 răspunsuri:
| antimulte a răspuns:

Incearca un program de recuperare, cum e functioa tune up undelete, de la tune up utilities... desi slabe sanse.

| MiruNossaNossa explică (pentru antimulte):

Multumesc frumos! nu am mai incercat nimic desi aveam o multime de amintiri;(