| catalinadinu a întrebat:

Va rog sa ma ajutati. Trimit mesaj pe messenger unui prieten din lista, acesta apare online in acel moment, desi mesajul se trimite ..nu apare bulina albastra si nici seen. Nici nu-mi raspunde la acel mesaj! La un moment dat mi-a spus(mai mult s-a scapat ) ca a citit mesajul meu si ca nu stie de ce mie nu-mi apare seen! Ce poate face in momentul cand citeste mesajul ca mie sa nu-mi apara seen si bulina albastra? Am incercat eu cu modul avion si nu functioneaza! Multumesc

1 răspuns:
| 10000573 a răspuns:

Probabil persoana căreia ii trimiți nu are conectiune stabilă la internet și se întâmpla sa îl citească atunci când revine netul
Sau poate chiar tu mu ai o conectiune foarte buna la internet
Iar uneori nu îți arată chiar foarte bine messengerul ce se întâmpla din diverse motive de la messenger