| mariuspitbull a întrebat:

ventilatorul de la cooling pad trebuie sa fie chiar sub ventilatorul de la laptop, si sa sufle aerul pe unde este ventilatorul laptopului sau oriunde sub el? Vreau sa imi cumpar unul si nu stiu ce sa aleg, laptop am modelul n5110 Inspiron de la DELL.ms

Răspuns Câştigător
| Epigonul a răspuns:

Depinde de modelul de cooling pad, dar in general toate sunt construite cu ventilatoarele in zona unde este si ventilatorul laptopului. Oricum laptopul va sta pe el ca pe un suport, deci aerul este imposibil sa nu ajunga la cooler indiferent unde este pozitionat ventilatorul pe pad.In orice caz cand mergi sa iti cumperi, orienteaza-te putin unde este asezat ventilatorul pad-ului, sa fie cat mai pe partea stanga, partea unde are laptopul ventilatorul.

1 răspuns:
| greyhound a răspuns:

Sa-ti iei unul metalic, nu din plastic.
cam orice pad de la cooler master ar fi bun