| EllaBlackEyes a întrebat:

Voi ce culoare ati alege la un telefon intre negru si alb? Urmeaza sa achizitionez un Samsung C3300 si nu stiu pe care sa il aleg... cel negru sau cel alb cu fluturi pe carcasa?

Răspuns Câştigător
| Comoaracasei a răspuns:

Eu as alege telefonul alb, mai ales ca are si fluturasi happy

3 răspunsuri:
| amicool08998 a răspuns:

Buna! Eu iti zic mai bine asa. Nu iti lua un Samsung c3300 pentru ca e prost si se strica repedei-ati unul mai performant (ex. galaxy mini il an din martie si nu s-a stricat in schimb celalat s-a stricat in trei luni)

Răspuns utilizator avertizat
| CEA a răspuns:

Cel negru.E mult mai dragut. Fluturii nu se asorteaza cu orice.