| Intruder19 a răspuns:

Mergi pe natec, fac niste produse de calitate la un pret accesibil, iar tastatura numai de gaming nu e, e o tastatura normala luminata dar la pretul ala e ok.

| ubox7007 explică (pentru Intruder19):

Sau sa pun 20 de lei in plus si sa imi iau : http://www.altex.ro/mouse-gaming-steelseries-rival-100-forged-red?
Orice mouse cu Avago 3050 are cam aceiasi performanta cu acesta, nu?
Tastatura, nu vad cum ar putea exista o tastatura de gaming, dar fiind iluminata, avand comentarii bune, cred ca tastele vor fi satisfacatoare, cat de cat si va lumina...

| Intruder19 a răspuns (pentru ubox7007):

Corect, merita rival-ul luat la pretul asta.