| anonim_4396 a întrebat:

Voi daca ati putea crea un produs care să vă folosească foarte mult la ceva, ce ati inventa? Orice produs, nu conteaza cat de banal

6 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Robot sexual cu forma umana sa arate la fel ca andreea marin cand era la surprize surprize.

| Simpatic a răspuns (pentru mgtow):

Ce fetisuri ai, andreea marin nu a fost frumoasa nici cand era tanara happy

| mgtow a răspuns (pentru Simpatic):

Era si inca se mentine.

| Simpatic a răspuns:

Daca as fi un geniu dar nu cum sunt magnatii care au gandit Facebook sau amazon sau rahaturi de deviceuri care apar 1 data la 1 an si nu sunt decat facelift al produselor anterioare dar au priza la fraieri si se fac bani multi, ma refer la geniile adevarate, as gandi o masinarie care odata introdus in ea sa-ti lungeasca viata la fel de mult cat a trait Adam.
Acea masinarie ar putea fi inlocuita si cu un vaccin, care sa faca acelasi lucru.
Dar "geniile" noastre sunt ocupate de electronica si de usurarea vietii astea scurte se pare, nu de sanatatea oamenilor in general si de lungirea vietii.

| Violleta2022 a răspuns:

As inventa "masina timpului" cu care sa ma teleportez in trecut si sa incerc sa-mi salvez fratele, sora, parintii...

| Bizon95 a răspuns:

As inventa o chestie mica care sa ma faca stapanul lumii
si apoi mi-as debana conturile de CoC pe care mi le-au banat pentru ca am bot-at big grinbig grinbig grinbig grinbig grin