| Benea_Daiana_2000 a întrebat:

Voiam sa intreb ceva in legatura cu conversatiile sterse de pe Facebook. Da, am facut acea chestie si am descarcat copiile, dar una dintre conversatiile de care am nevoie nu e. Mentionez ca respectiva persoana si-a sters contul de Facebook, iar eu am sters conversatia in urma cu cateva luni...e vreo solutie? Chiar am nevoie de acea conversatie! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

Daca ai sters o conversatie, si "descarci copiile" dupa ce ai sters-o, nu prea ai ce sa ii faci. Doar daca ai vreun backup mai vechi sau acces la celalalt cont, sau vreo copie trimisa pe undeva.

2 răspunsuri:
| Bubbleuh a răspuns:

Faptul ca doresti sa faci un back-up la mesaje este treaba ta. Dar recuperarea celor sterse din baza lor de date nu se mai poate.

| Benea_Daiana_2000 explică (pentru Bubbleuh):

Multumesc!