| StaiCaTrag a întrebat:

Vreas sa va intreb cum imi pun din nou bara de jos de la windows pentru ca nu stiu ce am facut de mi s-a schimbat si mi as pus una de aia asa patrata si gri cea pe care o aveam era albastra si casytele din bara erau mai rotunjite! O vreau inapoi pe cea albastra era aceea care o aveam dupa ce am reinstalat windowsul sigur stiti... am dat proprites desktop temes si tot nu am putut sa o pun pentru ca nu am gasit-o poate se pune altcumva dar nu am sters-o va rog ajutati-ma funda :*!

Răspuns Câştigător
| Kattan a răspuns:

Presupun ca ai Windows XP. Incearca cu click dreapta pe desktop, apoi Properties, apoi tab-ul Advanced, si acolo, la 'color scheme' selecteaza 'default (blue)'. http://www.askdavetaylor.com/......arance.jpg

| StaiCaTrag explică (pentru Kattan):

Ba deci esti cel mai tare mersi mult! sa ma mai ajuti si alta data! :*