| Adredemesconf a întrebat:

Buna!

Vreau sa fac un videoclip (cu poze si niste muzica pe fundal) cu top 10 culpluri din desenele animate.Am downloadat pozele, am si muzica, dar nu stiu ce program sa folosesc.Am inteles ca Windows Movie Maker este bunicel, dar nu-l am instalat, de unde il pot lua? Si un tutorial bun stiti? Nu am mai folosit astfel de programe pana acum.

Merci mult!

Răspuns Câştigător
11 răspunsuri:
| Alexandro9050 a răspuns:

De downloadat, este usor daca il cauti pe google ca este folosit de multe persoane si este cunoscut, si nu cred ca ai nevoie de tutorial, daca stii Microsoft excel, sau orice alt program de la Microsoft office, sigur te descurci si si cu moovie maker

Alte răspunsuri
| vladutik a răspuns:

In C program files il gasesti acolo

| David_Stefan_Andrei_1986 a răspuns:

Cel mai simplu este sa folosesti YouTube Video Editor. Ai un tutorial aici https://www.youtube.com/watch?v=X8YtVz15e-w. Trebuie sa fii foarte atent la ce muzica folosesti ca sa nu ai probleme de copyright.

| Giurescu_Roberto_1994 a răspuns:

Am eu ceva mai bun intra pe google si scrie download camtasia dupa care intri pe prima iti pui un email la smecherie ex: hahaha@yahoo.com si faci start windows download si dupa este usor de instalat programul se numeste : CAMTASIA este recomandat pentru tutoriale, editarii ale videoclipurilor si multe altele...CRED CA O SA ITI FIE DE AJUTOR ciaooo

| Viorica_Ion_1974 a răspuns:

Si eu vreau

| moloceandrey12 a răspuns:

Intra aici : http://www.microsoft.com/en-us/download/details.aspx?id=34 Cred ca ti-a fost de folos.
Dai si funda?

Alte răspunsuri
| Tudor_Gonti_1988 a răspuns:

Nu am mai folosit

Alte răspunsuri
| Varga_Cristina_1998 a răspuns:

Cum sa fac