| HappY_5445 a întrebat:

vreau sa i-mi iau un laptop(notebook)si nu prea stiu la ce ar trebui sa ma uit cind il cumpar ce caracteristica ar trebui sa aiba? ce marca? viteza si si ce nu-i bine. FUNDA!

3 răspunsuri:
| Cristea a răspuns:

Depinde ce bani ai. vezi si tu sa aiba minimum 2 gb RAM hardul minim de 250 GB si un procesor de 2.2 Ghz ori mai mult (sper ca am zis bine Ghz). cam asta este cel mai important si de obicei restul vine de la sine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da mai multe detalii pentru jocuri, fotografii filme, bussines?

| petreonline a răspuns:

Uite aici caracteristicile laptopului fujitsu, d-asta am si eu

http://www.zakiro.info/2012/08/laptop-fujitsu-lifebook-ah531-intel_6.html