| Mihaela0107 a întrebat:

vreau sa iau un telefon de la eMAG in rate si voiam sa stiu cum procedeaza ei acum. Trimit ei pe cineva acasa cu telefonul si persoanei respective ii predau actele copiile tot? sau trebuie trimise online? vreau mai multe detalii daca si-a facut cineva rate la ei acum recent in 2015 multumesc frumos pentru raspunsuri.

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Nu se face nimic online. Trimiti comanda, si vei completa acele documente de la curier. Online poti decat sa descarci facutura si garantia produsului comandat, sa il returnezi in maxim 30 zile lucratoare daca nu esti multumit, sau sa chemi un curier in cazul in care produsul respectiv este defect si are nevoie de interventie.

| Mihaela0107 explică (pentru Jipa95):

Multumesc mult pentru raspuns, dar trebuie pe urma trimise inapoi la ei prin plic contractul si copiile de pe documente sau cum este acum? are timp curierul sa stea pana completez eu contractul? sau trebuie doar semnat si sa ii dau curierului copiile documentelor? multumesc

| K0sti a răspuns (pentru Mihaela0107):

Exista site, exista contact, exista relatii cu clientii! Suna-i!

| Jipa95 a răspuns (pentru Mihaela0107):

Nu trimiti nimic la ei. Copiile, contractul si ce mai trebuie completat, ramane la curier.

| Mihaela0107 explică (pentru K0sti):

Hahaha, f amabil, multumesc pentru deranj. Daca nu poti sa ajuti nu te baga in seama.thanks

| Mihaela0107 explică (pentru Jipa95):

Mersi f mult pentru ajutor o sa depun comanda intr-o zi si o sa revin cu detalii daca totul a fost in regula si cum a fost, mersi inca o data, o zi frumoasa.

| K0sti a răspuns (pentru Mihaela0107):

Nu crezi ca aceste informatii se dau la sursa? Nu crezi ca e mai potrivit sa ceri informatii in mod direct cu cel care iti ofera acele servicii? Cap aveti, minte va mai trebuie...

| Mihaela0107 explică (pentru K0sti):

Nu crezi ca nu ar trebui sa mai comentezi aiurea? daca nu poti ajuta omul ca ti-e lene sa tastezi, taci naibii din gura ca nu e obligatoriu sa scrii, de aia iti merge asa bine in Romania ca vrei sa pari destept da esti mai prost ca restul. daca vrei sa arati ca esti destept fa-o intr-un mod normal nu aratand cata prostie e de fapt in spatele acestor lucruri. daca asa vb cu o fata esti praf.