| Sym_Andreea_1991 a întrebat:

vreau sa imi cumpar o camera foto compacta, pentru peisaje atat ziua cat si noaptea, nu vreau o camera pentru profesionisti! eu ma gandeam la SONY DSCW810B sau
CANON IXUS 145.
ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Cele mai bune culori le are Sony. Te poti orienta si catre Nikon, la nivel mediu sta mai bine decat Canon. Alegerea ramane la tine!

| Sym_Andreea_1991 explică (pentru valentin75):

Tocmai am achizitionat o camera Sony cyber shot dsc-w800 pentru ca am gasit o oferta buna. inca trebuie sa ma obisnuiesc cu ea si sa gasesc setarile corecte dar sunt multumita...ms