| Ronni a întrebat:

Vreau sa îmi cumpăr o tableta grafica pentru începători. Ce îmi recomandati dintre Wacom Bamboo si Intuos 5, care sunt diferentele majore si de ce ar trebui s-o aleg pe una sau pe cealaltă. Asta e prima data când folosesc una si nu as vrea sa dau o grămadă de bani pe ceva ce nu o sa folosesc dar nici sa iau ceva prost.

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! pai nu sunt bune, mai bine iei un ipad 4, si iti cumperi un program profesional de paint si un pix special de desenat.
1.Despre Wacom Bamboo pot sa zic ca arata naspa si are ecran foarte mic.
2.Iar despre Intuos 5 arata tare, nu stiu care sunt mai bune.
3.CEL MAI BUN RASPUNS ESTE SA CAUTI PE GOOGLE!

| DimLight a răspuns:

Profii folosesc in general intuos vezi reviewuri

| DimLight a răspuns:

Daca iei de la eMAG o poti returna ca nu iti convine si iti iei pe cea mai scumpa dupa, daca nu esti multumit, asta e mai comod daca ai eMAG in orasul tauwinking

| stroedaniel13 a răspuns:

Salut,

Eu zic acesata: http://bit.ly/1390W9V si iti recomand sa citesti si review-urile.