| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un Smartwatch de la eMAG si nu stiu pe care sa il aleg! Am vezut cateva si nu sunt convins indeajuns de fiecare, si am decis sa pun o intrebare aici!

http://www.emag.ro/......c1f1e30968

DAU FUNDA! MERSI!

Răspuns Câştigător
| Zatharra a răspuns:

Smartwatch PGD Digital, Telefon cu SIM, Camera Foto mi se pare cel mai tare, de la design la specificații.

| Anonimcunoscut123 a răspuns (pentru Zatharra):

La aceste m-am gandit si eu dupa ce am pus intrebarea aici, este mai elegandt are taciscreem si este la moda celelalte nu au apliati doar cateva.Mersi!

| Zatharra a răspuns (pentru Anonimcunoscut123):

Ai gusturi bunewinking

| Anonimcunoscut123 a răspuns (pentru Zatharra):

Multumesc!