| lavii a întrebat:

Buna vreau sa imi cumpar un telefon Allview aldro p1, aveti careva unul la fel? Vreau niste pareri. daca merita sau nu. Dar va rog sa-mi raspundeti cei care aveti telefon si l-ati testat. dau fundita :*!

1 răspuns:
| abel001 a răspuns:

Sincer Lavi, nu ti l-as recomanda...si-a luat un prieten de-al meu ca l-a gasit la reducere, si am umblat pe el si nu cred ca face toti banii, daca nu e la oferta. EL l-a gasit la jumatate de pret. nici el nu e prea multumit de el. nu are chestii interesante, e prea simplu, iar touch-ul este varza...parerea mea, insa sper sa fie si a ta la fel.