| Anonymussy a întrebat:

Vreau sa imi cumpar un telefon, dar nu am nici o idee, mi.ati putea da un sfat? As vrea ca telefonul meu sa aiba camera peste 4mpx si sa mearga destul de bine pe net.

Răspuns Câştigător
| WizKhalifaa a răspuns:

Http://samsung.yourphone.ro/Detalii-Samsung-I9001+Galaxy+S+Plus.html
Un telefon perfect pentru ce cauti tu, are camera de 5 Mp si filmeaza HD. Procesorul bun (rami cat de cat) si cel mai important e android.
Totusi fa un efort si maresteti bugetu la 18 mil. Un Samsung Galaxy SII e perfect, procesor dual-core, 1GB RAM, camera de 8Mp (filmeaza FULL HD), poti vedea filme in orice format, ecran modern cu care vezi mai bine decat cu ochiu liber :)).
Dar si Samsung S Plus e un telefon bun, isi merita din plin cei 12 mil 500!

3 răspunsuri:
| DryLeaf a răspuns:

Cum nu ai spus in ce buget, am gasit cat de cat unul ieftin. Are un amic de-al meu telefonul asta si este ok.
Este vorba de Nokia C5-03.

http://telefonultau.eu/products/Nokia-C5%252d03-Graphite-Black.html

http://www.phonearena.com/reviews/Nokia-C5-03-Review_id2632

| Anonymussy explică (pentru DryLeaf):

Pai pana la 15 milioane

| DryLeaf a răspuns (pentru Anonymussy):

Pai acesta este pana-n 7 :p
Deci, este bine... happy

| WizKhalifaa a răspuns (pentru Anonymussy):

Http://samsung.yourphone.ro/Detalii-Samsung-I9001+Galaxy+S+Plus.html
Un telefon perfect pentru ce cauti tu, are camera de 5 Mp si filmeaza HD. Procesorul bun (rami cat de cat) si cel mai important e android.
Totusi fa un efort si maresteti bugetu la 18 mil. Un Samsung Galaxy SII e perfect, procesor dual-core, 1GB RAM, camera de 8Mp (filmeaza FULL HD), poti vedea filme in orice format, ecran modern cu care vezi mai bine decat cu ochiu liber :)).
Dar si Samsung S Plus e un telefon bun, isi merita din plin cei 12 mil 500!