| katherine_2874 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar zilele acestea un telefon, as vrea Samsung S5230 dar multa lume este foarte dezamagita de el si nu stiu ce sa fac. Voua cum vi se pare? Este un telefon bun? Cat tine bateria?
Ce alte telefoane cu touch screen si nu foarte scumpe imi recomandati [pana in 500 lei ]?batting eyelashes Dauuu fundabatting eyelashes

Răspuns Câştigător
| BlackR0se a răspuns:

Eu am telefonul asta, mi se pare exceptional =D.
Bateria ma tine 4-5 zile.
Mi.a scapat de cateva ori pe jos, insa e in regula =p
Mie imi este de folos.Ti-l recomand! ^.^

3 răspunsuri:
| haifisch a răspuns:

Am telefonul asta de 2 ani, de cand a fost lansat. E bun la multimedia (as aminti ca e bun la audio, lucru care mi-a placut la el). Touch-ul se face varza daca n-ai grija de el. Bateria e acceptabila. Nu are 3G (asta daca te intereseaza). Depinde pentru ce il vrei. E un telefon dragut. Isi merita banii. Zic eu.

| adelina2011 a răspuns:

Eu am un Samsung S5230 si sunt foarte multumit. uite un review complet in romana despre Samsung S5230 : http://www.vide.ro/videos/1877/samsung-s5230-review-%28-in-romana-%29

| Gabriel1 a răspuns:

Depinde cum vrei, la abonament gasesti pana in 500 lei telefonul, dar la liber nu prea gasesti la banii astia si ieftin si de calitate.happy