| irina_3672 a întrebat:

Bunahappy. Vreau sa imi deblochez telefonul nokia 2730 classic, stiti cam cat m'ar costa? thinking

Răspuns Câştigător
| posmagiu1996 a răspuns:

Am si eu un astfel de tel, e blocat pe orange. Am fost cu el la mai multe centre de decodare, mi s a spus ca deocamdata nu au un soft si ca ar trebui sa mai astept pana in iunie ca sa il decodeze. Nu am intrebat cat costa! Daca reusesti sa il decodezi, te rog anunta ma si pe mine unde ai facut o si cat a costat! Merci, Cristiana.

8 răspunsuri:
| cornel a răspuns:

20 leihappy

| posmagiu1996 a răspuns:

Vreo 20 de lei la buzau 35 lei la constanta eu sunt din buzau nu am dar unchimiu lucreaza acolo. si stiu. funda?

| matt25 a răspuns:

Buna. Decodari sau deblocari telefoane pe Google. :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Free on softpedia
La aria telefoane mobile / nokia.
Trebuie doar sa scrii IMEI-ul

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai te duci de unde ai luat telefonul si ii zici lu baiatul ala sau ce e fata sau baiat si ii zici ca ti s-a blocat telu si te trm undeva sa til deblocheze si e gratuit la mine a fost gratuit

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 180ron

| irina_3672 explică:

Da, intre timp am fost si eu la gsm si au zis ca ma costa 240 de lei sa'l trimite nu stiu unde sau sa mai astept. Multumesc oricum :*

| al3xxxutz a răspuns:

Cred ca 10 euro