| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să îmi fac un logo personal, îmi dați vă rog câteva idei și cum aș putea să îl fac.

3 răspunsuri:
| ywar a răspuns:

Ce misto ar fi daca in primul rand ai trece prin gramatica limbii romane. Scrieti ca niste...

| unvecin a răspuns:

Vrei să-l legi de tine ca persoană? Sau de tine ca afacere / activități pe care le desfășori? Sau de ambele?

Logo-ul trebuie să fie ceva unic, simplu și creativ (să se înțeleagă bine și la dimensiuni mici - gen 1 cm x 1 cm și să fie frumos și la dimensiuni mari - gen banner de 2 m x 2 m). Dar cel mai important e să transmită mesajul vizual potrivit valorilor pe care le reprezintă.

Deci spune-ne ceva despre tine, despre afacerea ta, despre valorile tale.

| raducanuu a răspuns:

Incearca sa discuti cu http://armeanu.ro poate are timp sa te ajute cu niste sfaturi. Succes!