| virusu007 a întrebat:

vreau sa imi fac un pc gaming mediu. dati-mi niste pareri. buget maxim 600 lei.componente(procesor, ram, placa de baza).

3 răspunsuri:
| βσσblėėŝ a răspuns:

Un procesor bun Intel de 3. 80 ghz memorie peste 1gb ram placa video tot peste 1 gb

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cu 600 de lei nu ai ce mare lucru sa faci... nu te gandi ca iti va merge vreun joc actual la maxim sau ca iti vor merge jocurile viitoare pentru ceva timp... eu iti zic ca te va tine maxim 2 ani!

| Lwka a răspuns:

Cu 600 de lei iti iei un pc nou noutz. Eu cu 600 de lei m.am loat un pc cu urmatoarele: 2 gb ram, procesor Intel® coreTM2 duo 3000 mhz si o placa video 512 nVIDIA