| Ambrus a întrebat:

vreau sa imi iau o placa video si nu stiu de care sa iau. Vreau sa fie buna pentru jocuri, sa mearga cele din 2010. Voi care ati alege-o dintre astea 3? Puteti sa imi recomandati si altele. Cel mai bun raspuns primeste funda!

Placa video Sparkle nVidia GeForce GT220, 1024MB, DDR3, 128bit, HDMI, PCI-E
sau
Placa video Sapphire ATI Radeon HD4670, 1024MB, DDR3, 128bit, CrossfireX, HDMI, PCI-E
sau
Placa video Gainward nVidia GeForce GT240, 512MB, DDR5, 128bit, HDMI, PCI-E

2 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Ai putea sa faci un mic efort si sa iei o placa video de 1gb ddr5...eu as alege intre a doua si a treia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aceasta placa e cea mai buna