| Bunaceaujk a întrebat:

Buna, vreau sa imi iau un laptop cat de cat ok, la un pret in jur de 1700 lei. Nu am nevoie de cine stie ce, doar sa pot lucra pe el pentru scoala, Netflix, eventual cateva jocuri. Sugestii?

5 răspunsuri:
| Frank51 a răspuns:

La bugetul asta ai doar i3 gen 6-7+mx110-130, sau i3 gen 8-10+ uhd graphics.

| gabicoo a răspuns:

2200-2300 lei un laptop cat de cat bunicel!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://www.emag.ro/......D2G05WBBM/
Dacă nu dai fundă mă-ta-i *****

| floreadan a răspuns:

Eu as spune sa maresti putin bugetul la un 2000-2500 ca asa va fi mai usor de gasit unul mai bun. Bafta!

| MoraruN a răspuns:

Https://www.emag.ro/......DYFVTWBBM/
Are ssd si va fi rapid, 8GB Ram, ecran FHD care iti asigura o rezolutia buna, Vega 3 graphics care este ok pentru light gaming (CSGO, Roblox, MC etc.). Stocarea este putin mai mica, dar poate fi usor upgradata cu un hard-disk extern daca este nevoiie.