| Trofimov_Andreea-Maria_1994 a întrebat:

Vreau sa imi iau un Samsung Galaxy A9 pentru ca imi place cum arata, dar are Android 5.1. Am cateva intrebari: merg efectele si harta de la snapchat pe el? si ii pot actualiza Androidul?

Răspuns Câştigător
| RAY a răspuns:

Normal ca poti sa il upgradezi

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Android v5.1 (Lollipop
https://www.emag.ro/......D4B423BBM/

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică (pentru RAY):

Tot pe eMAG l-am gasit. Pot trece la Android 7?(sunt total paralela cu tehnologia)

| RAY a răspuns (pentru Trofimov_Andreea-Maria_1994):

He Galaxy A9 Pro was limited to the Chinese market for the first few weeks, but Samsung decided to launch the device in Malaysia and India. We reviewed the smartphone last year and were smitten by its extra-long battery life. We had exclusively reported that the Galaxy A9 Pro will receive Android 7.0 along with other smartphones in the Galaxy A (2016) range.

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică (pentru RAY):

Da, dar nu cred ca o sa apara pre curand in tara

| RAY a răspuns (pentru Trofimov_Andreea-Maria_1994):

Nu cred dar si Android 6 e ok vezi si de a7 2017

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică (pentru RAY):

Nu ma omor dupa felul in care arata. Ai idee de vreun telefon care sa arate asemanator (dreptunghiular si subtire), cu un Android mai ok si la un pret acceptabil?

| RAY a răspuns (pentru Trofimov_Andreea-Maria_1994):

Vezi la intrebarea ta cealalta, la ce il vei folosi?

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică (pentru RAY):

As vrea un Android mai ok pentru ca ma gandesc ca nu va functiona la fel debine cu aplicatiile si na...

| RAY a răspuns (pentru Trofimov_Andreea-Maria_1994):

Nu e adevarat asta, diferentele sunt mici, mai mult e marketing, depinde si de partea de hardware iar a7 2017 e bun la pretul ala sau aduni mai un pic si cumperi s7 ce til si recomand ala va primi upgrade la Android nou, nu recomand seria a doar s

| Trofimov_Andreea-Maria_1994 explică (pentru RAY):

Am uitat sa precizez ca as vrea sa fie dual sim

| RAY a răspuns (pentru Trofimov_Andreea-Maria_1994):

De care tel vb andreea?

| RAY a răspuns (pentru RAY):

Normal ca poti sa il upgradezi