| niNNu a întrebat:

Buna Vreau sa imi iau un telefon si nu sunt decis. Ce sa aleg intre Samsung S7230E Wave sau Sony Ericsson txt pro sau Samsung galaxy mini?

Răspuns Câştigător
| sltlp a răspuns:

Greu de ales. Daca vrei sa scrii mesaje mergi pe Sony Ericsson, daca vrei doar muzcica, si nu prea multe jocuri sau aplicatii mergi pe s7230, iar daca vrei cate putin din fiecare, mergi pe galaxy mini

2 răspunsuri:
| niNNu explică:

Poi nici eu nu stiu ce vreau ma gandesc ca parca s7230e m-ar atrage cel mai mult la aspect.Si cred ca as gasi jocuri si pentru bada osthinking Apoi nu stiu.Ca vreau ceva bun pana in 550 lei.

| MunteanDiana26 a răspuns:

Samsung Galaxy MIni!:X:X