| cornelmarcu13 a întrebat:

Vreau sa imi recomandati un laptop bun, pana in 1250 lei care sa fie bun pentru jocuri, adica nu nu stiu ce jocuri, jocuri medi gen "The Forest ", The Sims 4 etc. Multumesc anticipat si funda.

1 răspuns:
| VladyXR a răspuns:

Nu gasesti nimic gaming in 1250 lei happy, maxim 2700 lei, 1250 e pentru bussines cu procesoare de alea cu consum redus, placa video integrata sau altele cu placa video dedicata, din 1250 poti face Dekstop, dar nu chiar asa puternic.