| Moldoveanu_Cornelia_1978 a întrebat:

Vreau sa imi resetez telefonul din fabrica dar nu mi se dechide tastatura(cand apas pe resetare din fabrica imi cere sa scriu parola dar nu mi se deschide tastatura si nu am cum sa il resetez). Aveti vreo idee?

1 răspuns:
| gelu1970 a răspuns:

Îl stingi și îl resetezi din butoane. Daca e telefon Android in general are combinația de taste... Power+ volum up. Le apeși pe ambele în același timp și ar trebui sa intre in meniul recovery. Alegi wipe data Factory, apoi alegi delete all user data