| anonim_4396 a întrebat:

Buna, vreau sa imi sterg Facebook-ul definitiv nu doar sa il dezactivez, ce ar trebui sa sterg inainte sa il sterg? Si cum?

Răspuns Câştigător
| Nemessys a răspuns:

Daca-l dezactivezi si nu mai intri pe el timp de 2 saptamani, o sa fie sters.

5 răspunsuri:
| crazypop a răspuns:

Salut este exact cum a spus Nemessys trebuie sa nu intri pe el timp de 2 saptamani, 14 zile si ti-l sterg ei dupawinking

| anonim_4396 explică (pentru crazypop):

Am inteles, mersi.

| Laurentiu340 a răspuns:

Salut pai ar fi buna o arhiva cu toate datele tale de pe cont in caz ca vrei sa le pastrezi, setari si o sa vezi in josul paginii descarca o copie cu toate datele tale apesi acolo si urmezi instructiunile apoi daca totul e in regula apesi aici dar sa fii conectat/a la contul tau https://www.facebook.com/help/delete_account?show_form=delete_account

| Marycel a răspuns:

E foarte simplu cum au spus şi băieţi de m-ai jos, ţil dezactivezi prima dată, apoi aştepţi 2 săptămâni adică 14 zile lucrătoare şi vei vedea că nu m-ai există acel cont.