| smixi11 a întrebat:

Buna, vreau sa inteleg ceva, daca intru pe un forum sa zicem si fac clic pe utilizator imi apare pe ecran la laptop si adresa de mail si diferite alte nickuri facute pe alte situri, cum fac sa nu mai apara ci sa tastez eu nickul? Multumesc

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Clear bowser data
Auto fill form data

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Faci un clear la browser

| smixi11 explică (pentru suntserios):

Nu merge am facut intru de exemplu pe 4 tunning la logare fac click pe casuta si mi apare pe ecran o lista cu 6 nick uri ale mele inclusivnr meu de tel chiar si mail ul cum fac sa nu mai apara

| smixi11 explică (pentru suntserios):

A mers multumesc frumos o zi buna