| akvilina a întrebat:

vreau sa ma ajutati in legatura cu urmatorul lucru:nu inteleg de ce nu-mi apare numele sau numarul celui care mi-a trimis mesaj pe mobil.Mentionez ca am samsung corby.

Răspuns Câştigător
| Anna1999 a răspuns:

Meniu->Setari->Setari Telefon->Informatii Apelant{Si da pe Afisare} FUNDA?

5 răspunsuri:
| Anna1999 a răspuns:

Este o setare. Daca imi aduc aminte cum, vrei sa iti spun cum sa o dezactivezi? eu stiu ca de obicei este la sms si la apeluri nepreluate, asa-i?

| akvilina explică (pentru Anna1999):

Buna anna1999! daca iti mai aduci aminte cum sa setez mobilul in legatura cu ce am intrebat, sa-mi spui.Multumesc!

| Anna1999 a răspuns (pentru akvilina):

Este la apeluri pierdute?
Eu pot sa iau chiar acum telefonul si sa ma uit in setari

| akvilina explică (pentru Anna1999):

Atunci cand primesc un mesaj, sau un apel pierdut nu pot vedea numarul dar cand ma suna cineva il vad

| akvilina explică (pentru Anna1999):

Multumesc! ti-am dat funda

| Anna1999 a răspuns (pentru akvilina):

Meniu->Setari->Setari Telefon->Informatii Apelant{Si da pe Afisare} FUNDA?