| Kostea1 a întrebat:

vreau sa ma ajute cineva cu o tema pentru blogger.
==============================================
Problema este ca nu pot schimba tema la un site facut de mine prin blogger, am mai schimbat teme la site dar temele erau diferite de acestea, OFER bani sau ajut cu ce pot si eu persoana care ma ajuta sa pun tema care o vreau la blogger.happy

===========================================
skype: kostya. 19951

4 răspunsuri:
| MrDarkysss a răspuns:

Http://horyrazvy.tumblr.com/
Aici cate vrei! Le poti edita si tu in PS!
Cu mai mult nu te pot ajuta! Scuze ca se incarca cam greu pagina dar e plina de imagini!

| Kostea1 explică (pentru MrDarkysss):

Tu macar ai citit ce am scis lol?

| Kostea1 explică (pentru MrDarkysss):

Tu macar ai citit ce am scris?

| MrDarkysss a răspuns (pentru Kostea1):

Pai, ti-am dat un site unde gasesti teme si alte alea, daca vrei sa iei de acolo, altceva n-am ce sa-ti zic