| MusicIsTheAnswer a întrebat:

Vreau sa ma uit la filme online de pe tableta dar nu reușesc, asa ca am cautat pe net și am aflat ca aplicația Mx player m-ar ajuta.
Dar, tot nu reușesc să o folosesc. Cand dau la 'Flux de rețea ' pun linkul acolo și îmi spune că linkul nu poate rula. Am încercat și alte aplicații de genul și tot cu același rezultat. Tin sa menționez că am încercat și alte link uri și tot așa a mers.

2 răspunsuri:
| Tumi a răspuns:

Depinde de ce fel de sistem de operare ai...androi sau windows sau ios... apoi cauta siteuri care permit pe ce soft ai tu

| Ǿxarù_Ǿxarù_1996 a răspuns:

RegatulFilmelor iti pune la dispozitie cele mai noi filme intr-un format de buna calitate HD(High Definition) pentru majoritatea filmelor iar la noi pe site ai cele mai noi PREMIERE la cele mai interesante filme ale anului ✌ Trateaza Dependenta de Filme cu NOI