| cooldreams a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un cablu cu ambele mufe HDMI dar nu stiu de care sa-mi iau. Am auzit ca unele cabluri au probleme, plus ca exista diferente uriase de pret. Intrebarea e: pe care sa-l aleg? E vreo diferenta intre ele? Nu vreau sa dau aproape 200 pe un cablu, dar parca nu as vrea sa ma bag la cele sub 20 RON. Pretul face diferenta?

1 răspuns:
| Razwy123 a răspuns:

Da, alea ieftine practic nu sunt full HD, si eu am luat prima data unul pentru Xbox, ceva la 25 de lei si se vedea ciudat, am crezut ca are Xboxul problemelaughing pana cand am luat unul calumea de la Hama cu 3D full hd si a fost mult mai bine chiar daca m-a costat 170winking