| PeiuMaya a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un iphone 5s media tek (mtk). E bun, merita 350 lei? In caz ca nu stiti despre ce vorbesc gasiti iphoneuri de genul pe olx.ro la cautarea iphone 5s mtk. Va rog sa nu ignorati intrebarea mea! M-as bucura mult daca m-ati ajuta!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Este o replica chinezeasca.Nu este nici pe departe apropiat de un iphone adevarat.Banii ii merita pentru ca este foarte ieftin.

| CPAElites a răspuns:

E chinezarie.
Cu banii aia iti cumperi un Goophone i6 Plus..de pe aliexpress.com

| Ana268086547 a răspuns:

Nu cred ca e original. Pentru ca ub iphonr costa MACAR 1500 lei si la 350 posibil sa iti iei teapawinking