| lexia223 a întrebat:

Vreau sa-mi cumpar un telefon care sa aiba camera foarte buna, tastatura si sa fie compatibil web n walk, care mi le recomandati? Indiferent de pret

Răspuns Câştigător
| ionutandrei95 a răspuns:

Orice telefon cu android pe el care e peste 7 milioane. telefoanele Sony Ericsson xperia mini HD etc Samsung galaxy s/ s plus/ s 2 sunt foarte multe si toate telefoanele sunt compatibile cu web n walk doar ca la unele trebuie sa le faci setarile manual la altele se seteaza singure