| Rallu a întrebat:

vreau sa`mi cumpar un telefon nou. M`am gandit la LG gd 510...stiti cumva daca are camera foto? voi ce telefoane aveti? Ce telefoane credeti ca sunt mai bune (mai rezistente)?

Răspuns Câştigător
| Necunoscută a răspuns:

Am eu LG`ul acela:) GD 510. Are cameră foto de 3 megapixeli [face poze foarte tari;))] Îl am de 4-5 luni, touchscreen`ul merge foarte oke, până acum n-am avut probleme cu el:).

Păi telefoane rezistente: după mine cele mai rezistente sunt cele de la Nokia:) Am avut un Nokia, care m-a ţinut 6 ani :x

Uită-te pe aici ca să aflii mai multe:> : http://telefonultau.eu/products/LG-GD510-Pop-Black.html

7 răspunsuri:
| sensesDelight a răspuns:

Nu-ți recomand LG-urile. Nu sunt așa de rezistente, meniul e ciudățel și bateria nu ține prea mult. Nokia 5530 e foarte fain, sau HTC desire, sunt șmechere.
Nokia e cea mai bună firmă de telefoane, și Samsung, la partea cu touchscreen mai ales. Eu pe astea ți le recomand. :*

| WatswovskyvonAle a răspuns:

Eu am Nokia N97 si sunt foarte multumita de el! merge perfect. bun este si iphone-ul. dar N97 mi se pare mai rezistent.totusi este Nokia...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.am un Nokia n97 de vanzare este MADE IN FILAND.il dau pentru ca am nevoie de bani.pretul este 840lei negociabil.are 32GB mem interna.telefon 0786183770

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu am telefonul LG gd510 ...are camera fotohappy... sunt mandra de el. il am de 8 luni si nu s-a stricat deloc tongue
til recomand

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rezistent si bun Nokia 6300 dar las da pentru un LG gd510happy

| dïïannè °↓♥ a răspuns:

Telefoanele Nokia sunt cele mai rezistentehappy eu am LG kp500 si imi place il ador:XX:X:X:X:laughing

| LasVegas a răspuns:

Lgurile nu-s telefoane deloc rezistente, totul depinde de pretul si functiile pe care ai vrea sa le aiba telefonul tau, Dupa ce am vazut telefonul dorit de tine, ti-as recomanda Sony Ericsson w500, sau Nokia 6300, sunt rezistente si au camera foto&video.=)