| dulcikata17 a întrebat:

vreau sa-mi cumpar un telefon si as vrea abonament la el la digi ...cnva mi-a zis ca are abonament digi si plateste pe luna doar 20 de lei straight face ce abonament este?

6 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ca sa obtii un abonament cat mai ieftin trebuie sa ai si alte servicii de la ei: Internet pe cablu si TV sau sa ai 4-5 abonamente. Oricum, sa iei un Optim nelimitat la 4, 8 Euro sa-mi spuna cineva unde mai gaseste!?

Bula
| Bula a răspuns:

Aici poti vedea abonamentele de telefonie mobila:
http://www.rcs-rds.ro/......fonie-digi

| corbulalbrosu a răspuns:

Este un abonament FULL (telefonie+internet nelimitat) ce mi-a fost oferit si mie in urma cu mai bine de un an de zile. Cel putin pana in prezent sunt foarte multumit. Bafta!

| dulcikata17 explică:

Am pachet la upc

| Tecarucatalin a răspuns:

Plateste atat deoarece are si net si cablu tv la digi.

| crystalxmx22 a răspuns:

Pai e abonament de 3/4 euro alegi tu depine si ai 3 modele de telefon care vin in oferta Allwiew a5easy si Eboda si inca ceva...
Si abonamentul este de 20-25 lei cam asa
Uite aici alegi tu si unde scrie atat trebuie sa platesti pe luna pe telefon cu tot cu abonament :D
http://www.rcs-rds.ro/telefoane-mobile