| VORTEX a întrebat:

vreau sa-mi dati daca puteti exemple de telefoane nokia cu tastatura qwerty fizica, pret pana in 600 lei.As vrea sa-mi iau unul insa nu stiu cam ce modele se gasesc pe piata.Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| FoarteLetargic a răspuns:

Buna. Nu prea gasesti asa. Singurul telefon cu cerinta ta este Nokia E63 si este in jur de 740 de lei. Eu iti recomand un telefon cu tastatura normala: Nokia X2-00: http://www.nokia.ro/produse/cautare-si-comparare/nokia-x2-00. Eu pe asta il am si este foarte bun. Bateria tine in jur de 5-6 zile. Costa in jur de 470 de lei. Pace tie!

1 răspuns:
| Tedi_1921 a răspuns:

Nokia c3 e in jur de 400 500 lei si-a luat sora mea chiar saptamana trecuta. wireless camera de 2 btw e nokia.o nebunie de aplicatii poti lua de pe net .:*