| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa-mi iau o tableta si vreau sa stiu si eu care e treaba cu ea. Are camera? Pot vedea filme pe ea, citi carti sau ce pot face? big grin Cel mai detaliat raspuns primeste funda >:

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

De obicei iei ceva pentru ca ai nevoie de el. tu vrei sa iei ceva si pe urma sa vezi ce faci cu el?

cu tableta poti face cam tot ce faci si cu un laptop tinand cont ca nu ai tastatura, monitor mare si alt sistem de operare.

| Agenta004 a răspuns (pentru suntserios):

Pot sa bag cartela sim in ea?big grin Si ca sa te lamuresc... Vroiam sa-mi iau telefon dar mi s-a parut mai avantajoasa o tableta si de aceea am pus intrebarea.