| MHems a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon cu touchscreen, mi puteti spune ce credeti ca e mai bun dintre Samsung Galaxy Ace S5830, Nokia N900 sau Nokia 700 si motivul. Funda!winking

Răspuns Câştigător
| R0co3 a răspuns:

Samsung Galaxy Ace, deoarece este mult mai rezistent si are mult mai multe aplicatii big grin este extraordinar! Ti-l recomand. Eu il am
Funda?

2 răspunsuri:
| MHems explică:

Nu conteaza cat costa, nu sunt probleme financiare, daca vreti puteti sa imi recomandati si alte telefoane bune.

| MYK3 a răspuns (pentru MHems):

Nu te pripi cu cumparatul ca ai sa regreti. eu iti zic Samsung galaxy ace plus sau Samsung galaxy ace 2 cu niste banuti in plus dar macar ai ceva de calitate adica galaxy ace 2 are ecran mai mare si camera frontala, filmeaza HD si ace procesorul dublu fata de galaxy ace

P.S nu da funda la primul raspuns ca poate ajunge altul mai pun