| Lyy a întrebat:

vreau sa-mi iau un telefon Samsung dar nu stiu ce sa iau,ce telefone imi recomandati, sa fie bune si nu prea scumpe?

Răspuns Câştigător
| Freddie23 a răspuns:

Te-ai gandit bine la Samsung, si eu sunt fan si mi se par foarte rezistente si bine construite.
Totusi inainte de a cumpara un telefon, trebuie sa te gandesti ce anume vrei sa faca acel telefon (optiuni) si apoi la buget.
Eu personal nu recomand abonamente sau alte forme de inrobire, pentru ca ai sa ajungi sa platesti telefonul ala la de doua ori pretul lui de acum la liber, plus ca peste 1-2 ani cand termini tu contractul, telefonul nu o sa mai valoreze mare branza.
Dar alegerea iti apartine.

Cel mai bine ar fi sa intri pe un site de IT gen eMag, PcGarage, Mediadot s.a. si acolo la sectiune telefoane, selectezi filtrele pentru telefonul dorit. Site-ul o sa-ti afiseze toate telefoanele dupa criteriile tale, apoi poti sa cauti pe price.ro, cel mai mic pret pentru telefonul dorit.

Eu asa as face!

3 răspunsuri:
| AliveOne a răspuns:

Sg ace

| zone3 a răspuns:

Galaxy S2 e foarte foarte bun si nu e asa scump dupa parerea mea, dca il iei la baonament e perfect. sau mai este o varianta Alcatel one touch meniu e fix ca la samsuung galaxy S2, e si android si merge foarte bine si nu e scump deloc. Du-te la un magazin (Orange/Gsm/Vodafone/Cosmote) depinde in ce retea vrei sa fii si intreaba de ofertele noi, pentru ca sunt o gramada si acolo o sa-ti spun mai multe depre telefone:* Sper ca te-am ajutat:* Fundita?