| JustForMe a întrebat:

Vreau sa-mi pun o melodie de pe calculator pe telefon.Nu reusescx-(. Cum sa o fac? Mentionez ca am LG KP 260 deci nu am cablu de date. Dau FUNDITA.

Răspuns Câştigător
| PixieTrixie a răspuns:

Pai, poti sa iti cumperi cablu de data.
Ai bluetooth la telefon? Daca ai, cumpara bluetooth si pentru calculator. Exista!
Succes!

7 răspunsuri:
| Noth1nG a răspuns:

Daca ai card poti sa cumperi un cititor de carduri(microSD) nu costa mult, in jur de 12-15 lei.E mult mai simplu si copie mult mai rapid decat un cablu de date.

Succes:X

neluL
| neluL a răspuns:

Dar bluetooth la pc ai? prin bluetooth! Daca nu ai! nu ai cum sa transferi un fisier din pc in tel si invers fara unul din cele 2 (cablu date, bluetooth)

| eu_5690 a răspuns:

Daca nu ai USB nu stiu cum ai putea, dar roaga pe cinevara care are USB de la telefon si apoi tio trimite el.tongue

| biuuu a răspuns:

Pai daca iti cumperi un bluetooth(stic) poti sa pui foarte usor.nu este chiar f mult 30 lei.si til instalezi in calculator ca iti da un cd si dupa aceea introduci sticul la USB si iti apare pe calc o fereastra unde iti apare telefonul si intri acolo la o chestie si iti selectezi din calc ce vrei sa trimiti si dai send si se trimite...
succes
funda pls?

| AbrudanIonut a răspuns:

Poi daca nu ai cablu trebuie sa ai bluetthout pe pc(incorporat in el, din cate stiu in general leptopurile au) cat si pe telefon. Daca nu cumparati bluetthout e ca un stick de internet.Sau zii unui coleg care dispune de cablu de date sau bluetthout sa-ti bage ala muzica pe tel la el si so trimita la tine.Cel mai bun raspuns. FuNdaa.laughing

| nickmadd a răspuns:

Cablu de date, bluetooth sau slot de card microsd iti recomand a 3-a varianta e cea mai ieftina si mai rapida

| Teo_3339 a răspuns:

Trimitel prin email din tel in adresa ta de pe calc