| cosmincola a întrebat:

vreau sa-mi schimb telefonul si nu stiu ce sa aleg ma puteti ajuta am de ales dintre urmatoarele modele:nokia 5800, toshiba tg01, samsung monte, nokia e71, iphone 3g, samsung galaxy 550, lg optimus one, htc touch cruise, htc diamond, htc wildfire, nokia 5530, nokia e63.
mie imi trebuie ceva care sa aiba display-ul cat mai mare, si sa aiba wifi.
Cei care vor sa-mi dea un raspuns, pe langa raspunsul propriuzis si argumente

Răspuns Câştigător
| xt9000 a răspuns:

Nokia 5800 are wifi si display-ul de 3.2 ingi, plus la cumpararea unuia nou primesti un card de 8g si niste casti super. difuzoru e foarte puternic si pozele de buna calitate si in plus e un Nokia deci o sa te tina foarte mult timp.eu am telefonul de 7 luni si merge foarte bine si sunt multumit.il poti gasi pe www.telefonultau.eu cu 849 lei si aceasta firma e foarte buna si serioasa

1 răspuns:
| raul_9505 a răspuns:

Parerea mea este ca din lista pe care o ai iPhone 3g este cel mai bun.
In primul rand este fabricat de Apple care este o firma care face lucruri de calitade.
In al doilea rand datorita ecranului multitouch de 3.5 inch cu 16mil culori si procesorului de 1 Ghz.
Iphonul vine cu memorie interna de 8 sau 16 GB, cu casti incluse, USB, Wi-Fi, Bluetooth, 3G, Camera foto 2 MegaPixeli (calitate grozava),Google Maps, MP3, MP4, Internet,iPod,Video Player si multe alele.

(Si HTC este bun dar nu se compara cu iPhone)