| mirunaaa96 a întrebat:

Buna,vreau sa sterg de pe telefon tot,poze,melodii, toate aplicatiile ce le-am descarcat si nu stiu unde sa dau. Am un Samsung galaxy core.

3 răspunsuri:
| dannyel86 a răspuns:

Trebuie facuta, asa cum s-a spus deja, o resetare din fabrica. Ea mai poarta denumirea si de "hard reset", iar instructiuni gasesti in acest clip si alte asemenea. Vei pierde toate datele (mesaje, fisiere, setari, aplicatii), deci trebuie sa-ti asumi modificarile!
http://www.youtube.com/watch?v=3w4bye80eGE

| WeakShady a răspuns:

Du-te la setari si dau Resetare din fabrica.

| andra99gabriela9 a răspuns:

Dai "revenire la setările din fabrica".