| liviu33 a întrebat:

vreau sa sterg un cont de facebook. Ma loghez cu parola corecta, apoi imi mai pune intrebarea cu ziua de nastere la care nu mai stiu raspunsul. Am incercat sa schimb si parola prin intermediul contului de yahoo, am incercat si cu accountkiller dar ma lovesc mereu de intrebarea cu ziua de nastere. Ce este de facut pentru a sterge definitiv contul pentru ca practic vreau sa intru in el, dar pentru ca nu pot, doresc sa il sterg si sa fac altul pentru ca am nevoie sa folosesc aceeasi adresa de email(de yahoo) ca la primul cont facebook pe care nu il pot accesa. Mersi anticipat! Liviu

1 răspuns:
| xK1nD3rX a răspuns:

..Pai daca il stergi oricum nu mai poti face altu pe aceeasi adresa de e-mail.