| Zsolt15 a întrebat:

Buna,vreau sa stiu daca acest laptop e bun pentru proiecte de scoala si jocuri ca sims 4 sau gta sa (am mai avut un Acer aspire e15 si mergeau aceste jocuri)si daca nu ce laptop puteti sa recomandati pana in 1500 lei?
link laptop: https://m.emag.ro/......DW2GHNBBM/

9 răspunsuri:
| suntsuper a răspuns:

Nu cred ca e bun pentru jocuri ca si sims 4, am un laptop cu specificatii mai bune decat laptopul ala si tot merge foarte rau Sims 4. dar pentru proiecte scolare e bun

| Zaygon a răspuns:

Ce sa te joci pe pocnitoarea asta? Ca ai deschis 4 taburi in chrome si face lag deja.

| Victoras19207 a răspuns:

Nu e prea bun pentru jocuri ia-ti un HP sau un Toshiba

| Zsolt15 explică (pentru Victoras19207):

Pai laptopu din link e HP...

| Zaygon a răspuns (pentru Zsolt15):

E pocnitoare. Vrei sa te joci ceva pe low? Ia-ti un i3 macar. Poate fi si HP si Toshiba si Dell si ce vrei tu sa fie daca procesorul e petarda degeaba.

San Andreas iti va merge, dar Sims 4 nu. In schimb e bun de folosit pentru proiecte la scoala.

| Zsolt15 explică (pentru AppleFanBoy):

Eu nu inteleg cum nu poate merge sims 4 am avut un Acer e15 tot in acest buget si mergea si ets2 si sims 4 pornea si test unlimited drive 2 (doar ca nu fluent)mai mentionez si ca aceste jocuri au fost luate de pe un site (mai arr) happy

Asa da

| CristinaMaria1987 a răspuns:

Nu este bun, mai bun este acesta
http://bit.ly/2w3pLUP