| Nume6 a întrebat:

Vreau să știu dacă mai pot recupera un cont Gmail dacă nu mai am numărul acestuia mi-a expirat și nici un email de resetare nu avea?! Stiu ca ti se pun niste intrebari pentru asta, ce contin acestea?

6 răspunsuri:
| Protegent a răspuns:

Prima oara vei fi intrebat in privinta parolei, dupa in privinta datei, si dupa te va pune sa confirmi o adresa de mail sa vada daca esti tu.

Daca ai numarul expirat in el si nici email slabe sanse de recuperare.

| Nume6 explică (pentru Protegent):

Ce dată?

| Protegent a răspuns (pentru Nume6):

Data cand ai creat contul (luna si anul)

| Nume6 explică (pentru Protegent):

Tu ai reușit?

| Protegent a răspuns (pentru Nume6):

Da, am avut un cont pentru care aveam un email de resetare si l-am recuperat.

Neavand nici email, nici numar de telefon, e cam imposibil sa il recuperezi.

| Crovat_Ady_1953 a răspuns:

Crovatady@gmail.com