| Light7376 a întrebat:

Vreau sa stiu daca se merita sa-mi cumpar acum un Nokia Lumia 520, sau sa astept pana la Black Friday pentru un Iphone 4. Si vreau sa stiu daca Iphone-ul este pus la reducere in timpul acestei perioade. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Ioana_Iona_1999 a răspuns:

Cel mai probabil da, si Iphone-ul este la reducere dar eu cred ca Nokia lumia 520 sau 920 sunt mult mai bune decat iphone.Mai bine astepti pana la black friday sa iti cumperi Nokia lumia ca si eu astept sa imi iau tableta

3 răspunsuri:
| perladunarii a răspuns:

Salut, in primul rand nu cred ca iphone 4 sa fie de black friday, pentru ca a fost scos din productie de foarte mult timp si e posibil sa termine stocurile; in al doilea rand sigur nu va fi la pretul lui lumia 520;
in al treilea rand si daca o sa fie de black friday, crezi ca prinzi?
Deci eu mi-as lua lumia, e mai frumos, mai rezistent la schocuri si il cumperi acum la pret bun, nu mai stai sa astepti! Bineinteles tu faci ce vrei!
http://bit.ly/18sQedJ