| anonim_4396 a întrebat:

Vreau să trec pe IOS și am câteva opțiuni de telefoane.
M-am gândit la noul SE : dar ecranul e destul de mic si nu are animoji, dar pe acesta il gasesc de nou si pot sa l cumpăr nou; am pe lista si un XR pe care l-am gasit la 1900 lei cu 100% sănătate baterie si condiție 10/10-spune vânzătorul; sau un XS la 2300.
Voi ce ati cumpăra? Ceva folosit, fără garanție, dar cu ecran mai mare, rezoluție mai bună si etc. Aștept răspunsuri.

3 răspunsuri:
| Dima_Alin_1998 a răspuns:

Aici este parerea fiecaruia, eu as prefera un ecran mediu, nici prea mare, nici prea mic, pentru a-mi fi mai comod in mana. Eu iti recomand Iphone XS, am auzit ca este bun, dar nu prea stiu, nu l-am folosit pana acum. Mai bine ai cumpara unul resigilat, o sa ai garantie si o sa fie si mai ieftin.

| Crackman a răspuns:

Ios is lame laughing Android for life boy

| Ryaa81 a răspuns:

Depinde de ce îți dorești.
XR are ecranul de 6"1 și are cea mai bună baterie dintre toate.
XS are două camere și este și el destul de bunicel.
Despre SE nu știu foarte multe, dar am auzit că nu e un telefon rău pentru cei ce vor un ecran mai mic.